Noteikumi

Noteikumi

 1. Ter​mini
  1. Portāls - Vietne 100.lv un simts.lv, kur iespējams izvietot godprātīgus sludinājumus un reklāmas gan Juridiskām gan Fiziskām personām, atbilstoši Latvijā pieņemtām tradīcijām un sapratnei par darījumiem.
  2. Lietotājs - Juridiska vai Fiziska persona, kas lieto portālu 100.lv.
  3. Kategorijas - Tiek piedāvātas dažādas kategorijas Sludinājumu ievietošanai.
  4. Konts - Reģistrētam lietotājam ir iespēja izveidot kontu Sludinājumu ievietošanai.
 2. Sludinājuma ievietošana un labošana
  1. ​​Lai ievietotu Sludinājumu, nepieciešams reģistrēties ar savu telefona numuru vai/un e-pastu, vai autorizēties ar savu sociālā tīkla reģistrācijas pasi.
  2. Ievietojot sludinājumu portālā 100.lv Lietotājs piekrīt portāla 100.lv lietošanas noteikumiem.
  3. Sludinājums var tikt ievietots no 1 līdz 28 dienām.
  4. Lietotājam iespēja labot savu Sludinājumu, izņemot titulbildi (galveno bildi), kategoriju un apakškategoriju(as).
  5. Lietotājs pilnībā ir atbildīgs par Sludinājuma saturu un informācijas korektumu. 
  6. Katrs Sludinājums ir ievietojams atbilstošā kategorijā un Apakškategorijā(s). Ja Lietotājam rodas šaubas par kategorijas atbilstību, viņš vēršas pie portāla Administratora, kurš norāda piemērotāko kategoriju un apakškategoriju.
  7. Ievietojot Sludinājumu drīkst norādīt interneta adreses (linku) par konkrēto produktu vai pakalpojumu. Galvenā mājaslapas adrese(es) var tikt norādīta lietotāja profilā.
  8. Ievietojot Sludinājumu aizliegts:
   1. Ievietot bildes, video, tekstu un ievades laukus, kuri ir apkaunojoši, pretlikumīgi, aizvainojoši, krāpnieciski, būtiski kļūdaini, nesalasāmi vai neatbilstoši Sludinājuma tekstam vai kategorijai. 
   2. ​Ievietot vienu un to pašu sludinājumu vairākās neatbilstošās kategorijās.
   3. Sludinājuma tekstam, attēlam un video ir jāatbilst pēc būtības un kvalitātes sludinātajai precei vai sniegtajam pakalpojumam. 
   4. Sludinājuma tekstam ir jābūt tiešam un saprotamam par konkrēto preci vai pakalpojumu.
   5. Sludinājuma tekstā nedrīkst norādīt telefonu, e-pasta adresi adrešu saites, šai informācijai ir speciāli ievades lauki.
   6. Sludinājuma teksta burtus nedrīkst attēlot kā Bold, CAPS LOCK, r   e   t   i   n   ā   t   i, lietot       papildus atstarpes, neatbilstoši…… daudz, …,,,, pieturzīmes ’’’’’ un simbolus.
   7. Jebkādā veidā aicināt, veicināt vai pārdot produktus un pakalpojumus kas saistīti ar MLM (Multi level marketing), medikamentiem, uztura bagātinātājiem, ienākumu gūšanu internetā, erotisku un seksuāla rakstura darbībām, iespējām pelnīt internetā, alkoholu, ieročiem, cigaretēm, kaitīgām vielām un produktus, kā arī aicināt darbībās, kas ir pretrunā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.
   8. Aizliegts reģistrēties un publicēt sludinājumus ar citām personām piederošiem telefona numuriem, e-pastiem un sociālo tīklu reģistrācijas pasēm.
  9. Portālam ir tiesības Sludinājumu bloķēt (Sludinājums ir neredzams Lietotājiem, bet redzams Lietotāja profilā un ir atbilstoši atzīmēts) norādot neatbilstības iemeslu. Klientam ir iespēja veikt labojumus, lai Sludinājums būtu atbilstošs portāla noteikumiem un to atjaunot. Laiks, kurā Sludinājums nebija aktīvs tiek pielikts klāt papildus pie iepriekš norādītā beigu termiņa. 
  10. Portāla administratoram ir tiesības labot un dzēst sludinājumus atbilstoši portāla sludinājuma ievietošanas noteikumiem.
  11. Ievietojot Sludinājumu Klients piekrīt par savu datu glabāšanai portāla datu bāzē. Šie dati netiek nodoti trešajām personām un tiek lietoti tikai portāla klientu pamatdarbībai – Sludinājumu organizēšanai portālā. 
  12. Administratoram ir tiesības sludinājumu pēc tā termiņa beigām atstāt publiski pieejamu, ja vien Lietotājs nav to izdzēsis.
 3. Maksa, maksas atgriešana, izcelšana un atlaides
  1. Bezmaksas sludinājums
   1. Katram Lietotājam - “Konta” turētājam fiziskai personai –  ir pieejami 5(pieci) bezmaksas sludinājumi, jebkurā no kategorijām.
   2. Bezmaksas sludinājumam var pievienot vienu bildi.
  2. Maksas sludinājums
   1. Sludinājums, par kuru tiek piemērota maksa. Maksas apmēru par sludinājumu “Portāls” nosaka un var mainīt vienpersonīgi bez iepriekšēja brīdinājuma.
   2. Maksas sludinājumam var pievienot līdz 15 (piecpadsmit) bildēm, vai līdz 14 (četrpadsmit) bildēm un vienu video.
  3. Labošana un Izcelšana
   1. Klientam ir iespēja labot sludinājumu, izņemot:
    1. Kategorijas(visu kategoriju koku),
    2. Titulbildi.
   2. Atjaunoties – papildiespēja, Ievietotais sludinājums katru dienu, Klienta iepriekš norādītajā laikā, tiek pacelts uz pirmo vietu, kā tikko ievietots jauns sludinājums.
   3. Top-20 – papildiespēja, Ievietotais sludinājums nenoslīd zemāk par 20 vietu atbilstošajā izvēlētajā Kategorijā.
   4. Steidzami – papildiespēja, Ievietotajam sludinājumam tiek pievienota atšķirības zīme “Steidzami”.
   5. Bold – papildiespēja, Sludinājuma teksts tiek izcelts ar tumšākiem burtiem.
   6. Iekrāsots – papildiespēja, Sludinājums starp pārējiem Sludinājumiem ir iekrāsots atšķirīgā tonī.
  4. Atlaides
   1. Radīts Latvijā – papildiespēja, Ievietotajam sludinājumam tiek pievienota atšķirības zīme “Radīts Latvijā”.
   2. Dižģimene – atlaide Fiziskai personai, Ievietojot sludinājumu tiek piedāvāta atlaide no kopējās sludinājuma maksas, ievadot “Dižģimenes” kartes nummuru.
   3. Esmu Ražotājs – papildiespēja, Ievietotajam sludinājumam tiek pievienota atšķirības zīme “Esmu Ražotājs”.
  5. Apmaksas iespējas
   1. Ar kredītkarti (Standartcena)
   2. Ar PayPal kontu (Standartcena)
   3. Ar SMS (Ar uzcenojumu, tiek pievienota Operatoru papildmaksa)
   4. Ar “100.lv Maciņu”. (Ar Atlaidi)
   5. Lai veiktu apmaksu ar “100.lv Maciņu”, iepriekš nepieciešams pārskaitīt uz 100.lv norādītajiem bankas rekvizītiem summu, ar kuru vēlies operēt sludinājumu izvietošanai. Tiklīdz nauda ir ienākusi 100.lv norādītajā kontā, 100.lv administrators papildina “100.lv Maciņu” par noteikto summu. Ir iespēja veikt kombinēto maksājumu. Piemēram: Sludinājuma cena 1.70eur. Maciņā ir 0.55eur, šo daļu maksā ar “100.lv Maciņu” atlikušo daļu 1.15eur izvēlies no atlikušajiem apmaksas veidiem (Kredītkarti / PayPal / SMS). Kombinēt maksājumus var tikai variantā “100.lv Maciņš” + Kredītkarte vai PayPal vai SMS.
   6. Maksas atgriešana – Ja Lietotāja Sludinājums neatbilst lietošanas noteikumiem, uz ko ir norādījis Administrators nosūtot atbilstošu e-pastu ar skaidrojumu un trīs darba dienu laikā Lietotājs nav veicis izmaiņas Sludinājumā, lai tas atbilstu portāla 100.lv lietošanas noteikumiem un publicējis to, Administratoram ir tiesības dzēst Sludinājumu un atgriezt maksu Lietotājam.
 4. Vispārīgie noteikumi
  1. Portālam ir tiesības slēgt profilu par vairākkārtējiem profila lietošanas noteikumu pārkāpumiem, un Administratora norāžu neievērošanu.
  2. Ievietojot Sludinājumu Klients piekrīt par savu datu glabāšanu portāla datu bāzē, savukārt Portāls tos izmanto saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu.
  3. Šie noteikumi ir paredzēti, lai godprātīgiem Portāla lietotājiem būtu priekšrocības, attiecībā pret tiem, kuri tādi nav.
Palīdzība