Sludinājumi Internetā

Bezšķirnes (0)

Bezškirnes suņi ir skaisti, gudri un talantīgi. Tie ir radušies dažādu škirņu krustošanās rezultātā, kas šiem suņiem piešķir visdažādakās rakstura iezīmes. Suņi ir ar visdažādāko krāsu un augumu.

Aitu, Ganu Šveices ganu (0)

Ganu suņiem ir izteikti labs intelekts,tāpēc tie ļoti labi pakļaujas apmācībai. Savukārt, ja ar suni pietiekami aktīvi nedarbosieties, tas pats sevi nodarbinās ar garāmgājēju, velosipēdistu un automašīnu ganīšanu. 

Pinčeri Šnauceri Molosi (0)

Pašos pirmsākumos pinčeri tika radīti žurku ķeršanai un kā sargi, mūsdienās tie galvenokārt tiek turēti kā mājas mīluļi. Šnauceri ir draudzīgi, enerģiski, ar tieksmi aizsargāt savējos. Tiem raksturīga skaļa riešana.Molosi visi ir liela izmēra suņi, kurus ir salīdzinoši grūti skolot, bet apgūto tie stabili atcerās. 

Terjeri (0)

Terjers ir sīksts, izturīgs un ir labi pazīstams ar savu neatlaidību, kaislīgo dabu, stabilo raksturu un medību instinktu. Terjeram ļoti patīk rakt un ar to ir jārēķinās. 

Medību Retrīveri Spanieli (0)

 Visi šai grupai piederoši šķirņu suņi ir ļoti aktīvi un rej. Saimniekiem ir jābūt gataviem doties garās pastaigās. Dažas šķirnes ļoti labi padodas apmācībai, piemēram, retrīveri. Dažām šķirnēm, piemēram, takšiem, bīgliem u.c., ir tik izteikts medību instinkts, ka tie var pēkšņi pastaigas laikā aizkriet mežā, dzenoties pakaļ kādam dzīvniekam.

Špici Primitīvie  Sporta (0)

Primitīvo suņu šķirņu pirmssākumi meklējami  Ziemeļos, aukstā, skarbā klimatā, kas ļāvis izdzīvot tikai labākajiem, veselīgākajiem un izturīgākajiem eksemplāriem. Šiem suņiem nepieciešamas daudzveidīgas aktivitātes, viņiem patīk garas pastaigas, dažas šķirnes tiek izmantotas kamanu vilkšanā un līdzīgos sporta veidos. Dažu šķirņu pārstāvjiem raksturīga bēgšana no mājām un klaiņošana. 

Dekoratīvie Klēpjsuņi Pūdeļi (0)

Klēpja sunīšu šķirnes ir radītas, lai šie suņuki kļūtu par savu saimnieku labākajiem draugiem, kompanjoniem, pastāvīgiem pavadoņiem. Šobrīd tie ir kļuvuši par sava veida modes aksesuāriem un ieguvuši lielu popularitāti.

Vēja (0)

Vēja suņu galvenās  raksturojošās īpašības ir ātrums, spēks, veiklība un ātri refleksi, kas viņiem nepieciešami medībās. Ārēji no citu šķirņu pārstāvjiem tie atšķirās ar izteikti šauru, garu, bet tik un tā spēcīgu ķermeni.

Citas šķirnes (0)

Suņiem ir ļoti daudz dažādas šķirnes un sugas, tās atšķiras izmēros, apspalvojumā un raksturā.

Palīdzība